dowolna

Nieruchomości Wadowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

499 000 zł108 m² 4 620,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Poczuj magię modernistycznej przestrzeni Twój nowy azyl w sercu Wadowic to adres z duszą Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek w miejscu, które ma prawdziwą duszę i własną.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł38 m² 12 447,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone w centrum miasta na 1 piętrze. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wszystkie instalacje wymienione, okna wymienione na nowe 3-szybowe. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:400 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o szerokim potencjale inwestycyjnym, idealny pod działalność gastronomiczną lub adaptację na cele.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, doskonale zlokalizowaną - zaledwie 1,5km od Wadowic; obejmującą jednorodzinny dom parterowy z poddaszem do adaptacji o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom szeregowy

Wadowice,małopolskie

1 890 000 zł243,90 m² 7 749,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w ścisłym centrum Wadowic, przy ulicy Spadzistej zaledwie 200 metrów od Placu Jana Pawła II. Wadowice to miasto w południowej Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 805 m² 231,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 28 ar. W planie zagospodarowania oznaczona jest symbolem 2mnu - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł117,50 m² 8 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 117 m , zlokalizowany w kamienicy w ścisłym centrum Wadowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł55 m² 9 745,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Domowo Invest ma zaszczyt zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , Wadowice, osiedle Nad Skarpą. Tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł581 m² 1 703,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Mint Property oferuje na sprzedaż kamienicę położną na działce o powierzchni 11,7 ara w samym centrum Wadowic. Łączna powierzchnia to 581 m2 - część handlowo-mieszkalna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł160,89 m² 3 723,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż parterowy lokal użytkowy o powierzchni 160,89 mkw z dużymi przeszkleniami, 500m od Rynku przy ul. Legionów. Lokalizacja: budynek położony jest przy ruchliwej ulicy z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom oddany do użytkowania w 2019 roku posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 18 arów. Nieruchomość położona ok 3 km od centrum miasta. Budynek murowany z pustaka porotherm,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł4 000 m² 537,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 40 arowa w centrum Wadowic , idealna: pod usługi komercyjne jak park handlowy. Była na tej działce akceptacja sklepu sieciowego. Ostatnia taka działka w centrum miasta. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 50 mkw położone na parterze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość posadowiona na dużej działce, na której znajduje się grill do wspólnego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł486,65 m² 5 137,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Szukasz pomysłu na inwestycję i cenisz sobie lokalizację blisko centrum Wadowic? A może chcesz adaptować budynek usługowy na mieszkania? Nieruchomość w terenach mieszkaniowo usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

682 500 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaży bardzo atrakcyjny bezczynszowy apartament o powierzchni 65 m2 w Wadowicach. Apartament usytułowany jest w kameralnej zabudowie bliźniaczej dwulokalowej - na parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość obejmuje piętrowy wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni użytkowej około 160m2, około 60-letni, podpiwniczony, murowany z pustaka, kryty papą. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł819 m² 4 151,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowy w Wadowicach przy ul. Putka o pow. 800 m2. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 780 m2 z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym. Budynek 3.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż solidny dom wolnostojący, położony w malowniczej okolicy, która gwarantuje jeden z najpiękniejszych widoków w regionie panoramę całej Babiej Góry. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł10 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Deficytowa nieruchomość-unikalna lokalizacja-ostatnia taka powierzchnia W mieście! Nieruchomość, którą nie trzeba reklamować, teren bezkonkurencyjny. Działka komercyjna z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł44 m² 11 022,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Kopernika w Wadowicach. Mieszkanie położone na parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i sporego przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł255 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:877 m²

Ważne: - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - W domu pozostają meble w zabudowie, w pełni urządzone kuchnie i łazienki oraz część.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł181 m² 9 337,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Damian ponikwia Agent prowadzący   kupując, nie płacisz prowizji. Na sprzedaż elegancki, luksusowy dom jednorodzinny, zlokalizowany zaledwie 8 km od centrum Wadowic, wybudowany w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Wadowice,małopolskie

990 000 zł157,90 m² 6 269,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Posiadanie kamienicy w centrum Wadowic wiąże się z wieloma zaletami zarówno finansowymi, jak i praktycznymi. Propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz posiadać stylowe mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość znajdująca się na obrzeżach miasta, z dobrym dojazdem - początkowo drogą gminną, asfaltowa, ostatnie 30 metrów drogą utwardzoną, również należącą do gminy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny apartament bez czynszowy po generalnym remoncie o powierzchni 58 m2 , znajdujący się w samym centrum Wadowic przy Rynku Głównym. Lokal składa się z przedpokoju, z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 349 000 zł430 m² 5 462,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

Wadowice. Lokal na parterze przystosowany dla niepełnosprawnych , własny duży parking .Pod MINI GALERIE LUB GABINETY LEKARSKIE. N a sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 430m2,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł85 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:787 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 2433/9.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł58,01 m² 11 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położone w jednej z najbardziej wygodnych i spokojnych części Wadowic. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 715 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy położony w okolicy Wadowic przy jednej z głównych ulic. Obiekt o łącznej powierzchni 5000m2 (na parterze 2500m2 plus na piętrze 2500m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł486,65 m² 5 137,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł805 m² 198,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość składająca się z dwóch numerów działek o łącznej powierzchni 8 arów. Działka położona jest przy jednej z bocznych ulic miasta, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Osiedle Pod Skarpą zapewnia bliskość wszystkiego co ważne dla rodziny - szkoła, przedszkole, basen, sklepy, ścieżka rowerowa, stadion.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł158,60 m² 3 146,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Jesteś osobą, która szuka czegoś więcej niż standardowego domu? Szukasz przestrzeni, którą możesz wykorzystać i dopasować do własnej wizji i potrzeb? Zobacz dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł282 m² 3 719,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Szukasz idealnego miejsca dla siebie w zaciszu, a jednocześnie w centrum miasta? Jesteś inwestorem poszukującym nieruchomości z potencjałem i solidną stopą zwrotu? A może.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł62,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 62,5 m - Wadowice, os. Pod Skarpą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł55 m² 2 381,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu działkę o pow.300mkw. w Rodzinnych Ogródkach Działkowych/ rod/ w Wadowicach. Świetna lokalizacja, pełna infrastruktura i spokojne otoczenie sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom położony na obrzeżach miasta, z doskonałą komunikacją z miastem. Budynek o powierzchni netto domu 100 mkw jest murowany betonu komórkowego i kryty jest dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł10 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena: 3 300 000 zł Powierzchnia: 1 ha dom ok. 120 m wszystkie media Lokalizacja: działka położona w Wadowicach, tuż przy obwodnicy - świetny punkt zarówno pod inwestycję, jak i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,30 m² 9 933,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 45,3 m2 w atrakcyjnym miejscu tj. w centrum Wadowic. Apartament w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Oferowany jest obecnie jako.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł79 m² 1 898,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal niemieszkalny obejmujący powierzchnię 78,90mkw usytuowany w przyziemiu budynku wielomieszkaniowego. Na powierzchnię lokalu składają się: 3 pomieszczenia oraz łazienka, niewielka wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij