dowolna

Nieruchomości Wadowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

990 000 zł262 m² 3 778,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w Wadowicach przy ul. Karmelickiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 281 zł60,91 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dużego balkonu. Lokal znajduje się na inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 955 zł65,05 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dużego balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 500 zł37,65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki składającej się z pokoju dziennego, kuchni i łazienki. Lokal znajduje się na czwartym piętrze - inwestycja Osiedle Niwy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 890 000 zł243,90 m² 7 749,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w ścisłym centrum Wadowic, przy ulicy Spadzistej zaledwie 200 metrów od Placu Jana Pawła II. Wadowice to miasto w południowej Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z dostępem do pełnej infrastruktury? Poznaj potencjał tego 3-pokojowego lokalu na Osiedlu Mikołaja Kopernika w Wadowicach, który łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 698 zł63,66 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne Apartamenty z Prywatnymi Ogrodami i Tarasami Najlepsza Lokalizacja w Wadowicach! Tylko w przedsprzedaży masz możliwość wyboru najatrakcyjniejszych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Funkcjonalny, duży dom z potencjałem - 2 kondygnacje, przyziemie i podpiwniczenie. Marzysz o przestronnym domu z dużą ilością miejsca dla rodziny, pracy zdalnej, rekreacji lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 501 zł46,77 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł55,61 m² 7 894,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestrzeń która spełnia wszystkie potrzeby rodziny. Wchodząc do odświeżonej klatki schodowej na 1 piętrze znajduje się mieszkanie, wejście do przedpokoju (8m2) gdzie przestronne miejsce na odzież.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł60,90 m² 8 210,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym , dwóch sypialni, łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł76 m² 7 039,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie od właściciela-bez pośredników. Teraz Z rabatem 15 tys. zł Do obejrzenia siedem mieszkań w różnej konfiguracji, w tym dwa mieszkania z rabatem 15 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 800 000 zł707 m² 3 960,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:958 m²

Budynek Handlowo-Usługowo-Produkcyjny (zgodnie z planem zagospodarowania) Wzniesiony po koniec lat 60. Po dawnej spółdzielni hgsp w której mieściły dwa sklepy (spożywczy i z dywanami).

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł297 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania prawo użytkowania działki rod - Rodzinny Ogród Działkowy - Graniczny położony w na granicy Tomic i Wadowic. Działka ma powierzchnię 297 mkw i zabudowana jest domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł153 m² 7 124,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która zacznie zarabiać na siebie w dniu zakupu? Prawdziwe okazje inwestycyjne to takie, które nie wymagają od Ciebie czasu, nerwów ani nadzoru nad ekipami.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł212 m² 4 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji! Kupując nie płacisz prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu kanadyjskim, położony w malowniczej miejscowości Ponikiew,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 400 m² 227,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w kształcie zbliżonym do prostokąta położona w bliskiej odległości od miasta, przy drodze krajowej nr 28. Nieruchomość o szerokości od 38 do 25 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

443 000 zł57 m² 7 771,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Twoja nowa przestrzeń w sercu Wadowic komfort, słońce i idealne piętro! Wyobraź sobie poranną kawę w słonecznym salonie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 840 zł105,20 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Wadowice,małopolskie

682 500 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaży bardzo atrakcyjny bezczynszowy apartament o powierzchni 65 m2 w Wadowicach. Apartament usytułowany jest w kameralnej zabudowie bliźniaczej dwulokalowej - na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:481 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o pow. 481m2, zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ok. 80-letnim, murowanym z cegły, krytym blachą o powierzchni: mieszkalnej ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł734 m² 297 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego w Wadowicach o powierzchni 734 m2. To idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom położony na obrzeżach Wadowic, murowany z bloczków ytong. Nieruchomość jest położona na działce 621 mkw, z dojazdem początkowo drogą asfaltową, ostanie 30 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł1 000 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym usytuowaną w centrum Wadowic, przy ul. Lwowskiej w otoczeniu zabudowy mieszkaniowo usługowej. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem o powierzchni 58 m2 położone na IV piętrze w budynku wielomieszkaniowym na osiedlu XX-lecia. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł2 000 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy położony w okolicy Wadowic przy jednej z głównych ulic. Obiekt o łącznej powierzchni 2000m2 (parter plus piętro). Hala murowana, duża.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł170 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom murowany z gazobetonu położony na działce o powierzchni 11 arów. Budynek ma powierzchnię użytkową 170 mkw, przestronny garaż o powierzchni 19 mkw oraz kotłownie 7 mkw. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiamy ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w Kleczy Dolnej, 4 km od centrum Wadowic. Okolica dobrze skomunikowana, bezpośrednio z centrum Wadowic. W okolicy sklep, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Wadowice,małopolskie

990 000 zł157,90 m² 6 269,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadanie kamienicy w centrum Wadowic wiąże się z wieloma zaletami zarówno finansowymi, jak i praktycznymi. Propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz posiadać stylowe mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy państwu bardzo przestronne mieszkanie 4 pokojowe z ogromnym potencjałem. Powierzchnia 72 m2 , położone na 3 piętrze w budynku wielomieszkaniowym/bloku na osiedlu Pod Skarpą. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł217,20 m² 4 949,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Dom wolnostojący Z gabinetem lekarskim blisko centrum. Bez prowizji. Przestronny dom w spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych, z częścią usługową, przystosowaną pod gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,29 m² 7 554,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz miejsca, które daje równowagę z jednej strony cisza, zieleń i kameralna atmosfera, z drugiej szybki dostęp do wszystkiego, co potrzebne? To zobacz dwupokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone na 4 piętrze w bloku na osiedlu XX-lecia. Miekszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa! Szukasz działki inwestycyjnej w tej okolicy?! Deficytowy towar na rynku lokalnym! Super lokalizacja blisko centrum miasta Wadowic. Działka usługowa - idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł72 m² 9 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Pod Skarpą. Lokal o powierzchni 72 mkw znajduje się na parterze i składa się 4 pokoi, dużego przedpokoju, kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

1 999 000 zł190 m² 10 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

***oferta na wyłączność ***do sprzedania kamienica tuż za Urzędem Miasta w Wadowicach. Nieruchomość została gruntownie wyremontowana, wymieniono instalacje, zamontowano nowe ogrzewanie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł300 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, kamienicę w bliskiej odległości od Rynku w Wadowicach. Rozkład kamienicy: przyziemie: ok 112 m2 parter: ok 112 m2.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł36 000 m² 611,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka komercyjna zabudowana jest halą o pow. 8000 m2. Działka jest do sprzedaży wraz z umowami wstępnymi na wynajem 6000 m2 pod działalność handlowo- usługową. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł200 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom położony w Wadowicach na działce o powierzchni 20 arów. Budynek pochodzi z lat 70, następnie rozbudowany i wyremontowany. Pokrycie dachu zmieniono na blachę.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł236 m² 4 661,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica w centrum miasta ***1 mln 100 tys*** Do sprzedania kamienica w centrum miasta. Budynek posiada dwóch właścicieli, wydzielone są części w działce i budynku. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82 m² 13 414,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokale po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 82 m2 , znajdujący się w samym centrum Wadowic przy Rynku Głównym. Lokal składa się z przedpokoju, z 3 lokali, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł356 m² 4 915,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu dom mieszkalny w bardzo atrakcyjnej części Wadowic blisko parku miejskiego i centrum miasta max. 10 min spacerem. Budynek około 25-letni obejmuje powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 300 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dochodową kamienicę o powierzchni 1300 m2 położoną w centrum Wadowic. Można adaptować kamienice na hotel z restauracją lub pod apartamenty. Budynek.