Serce 0 Ulubione

Nowe mieszkania Wadowice

10 ogłoszeń

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Osiedle Niwy

Niwy 18-22,Wadowice

Mieszkania od 376 500 zł do 591 955 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:37,65 - 65,05 m²

Osiedle Niwy to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Wadowicach przy ul. Niwy. Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie terenów zielonych, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Zamieszkaj W wyjątkowym.

Szczegóły inwestycji

Apartament z miejscem parkingowym

Wadowice,małopolskie

655 698 zł63,66 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne Apartamenty z Prywatnymi Ogrodami i Tarasami Najlepsza Lokalizacja w Wadowicach! Tylko w przedsprzedaży masz możliwość wyboru najatrakcyjniejszych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Wadowice,małopolskie

528 501 zł46,77 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Wadowice

Wadowice,małopolskie

535 000 zł76 m² 7 039,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie od właściciela-bez pośredników. Teraz Z rabatem 15 tys. zł Do obejrzenia siedem mieszkań w różnej konfiguracji, w tym dwa mieszkania z rabatem 15 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Topolowa,Wadowice

Mieszkania od 46,77 m² do 105,20 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:46,77 - 105,20 m²

Szczegóły inwestycji

Apartament z miejscem parkingowym

Wadowice,małopolskie

967 840 zł105,20 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł55 m² 9 745,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Domowo Invest ma zaszczyt zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , Wadowice, osiedle Nad Skarpą. Tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Wadowice,małopolskie

202 000 zł30 m² 6 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Posiadam do sprzedania, lokal mieszkalny w Wadowicach przy ul. Matejki na Zaskawiu (do objęcia od zaraz). Pow. 30m2 cena 202.000,-zł. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Wadowice,małopolskie

340 000 zł39,97 m² 8 506,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Posiadam do sprzedaży, lokal mieszkalny w Wadowicach przy ul. Jasnej na Zaskawiu (do objęcia od zaraz). Pow. 39,97m2 cena 340.000zł. w stanie deweloperskim. Po uzgodnieniu szczegółów możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Wadowice,małopolskie

481 000 zł57,95 m² 8 300,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Posiadam do sprzedania, lokal mieszkalny w Wadowicach przy ul. Jasnej na Zaskawiu (do objęcia od zaraz). Pow. prawie 57,95m2 cena 481.000,-zł. (do uzgodnienia) W cenie zakupu możemy zmienić.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wadowice

Wadowice,małopolskie

530 000 zł76 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od właściciela-bez pośredników. Już dzisiaj możesz kupić ostatnie mieszkanie w promocyjnej cenie. Nowe mieszkanie na piętrze 76 m2 obrys podłogi (72 m2 pow. użytkowa) + taras 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

700 000 zł98 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam przepiękny dom w stanie deweloperskim w Wieprzu koło Andrychowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

490 000 zł60 m² 8 120,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w Najlepszej Lokalizacji w mieście ? Ta oferta jest dla Ciebie! Kameralne osiedle, znajduje się w spokojnym miejscu Wadowic, ale jednocześnie gwarantuje bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

424 000 zł101 m² 4 198,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Wadowicach o powierzchni 101 m2. Mieszkanie dwupoziomowe w którego skład wchodzi: poziom I : pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

443 729 zł111 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Wadowice, aleja Wolności Do sprzedania ostatni apartament dwupoziomowy z dużym, nasłonecznionym balkonem. Mieszkanie usytuowane na I i II piętrze w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

443 729 zł111 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Wadowice,małopolskie

272 000 zł58 m² 4 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie deweloperskie w Wadowicach przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie w blokach wybudowanych przez firmę inwado. Nowe, ściany na biało, panele, drzwi, grzejniki, instalacje. 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XX-lecia Konstytucji RP

Wadowice,małopolskie

140 000 zł46 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie o pow 46 mkw położone na 2 piętrze w bloku w Wadowicach. Mieszkanie jest dwupokojowe na podłodze położone są panele. Łazienka, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

121 000 zł36 m² 3 408,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 35,5m2 na osiedlu zaskawie - wschód w cenie 121000,- zł Zamawiając mieszkanie już teraz oszczędzasz 13.900,-zł. Po wybudowaniu cena mieszkania wyniesie 134.900,-zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Wadowice,małopolskie

60 000 zł33 m² 1 812,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 33,1m2 w nowym budownictwie na nowo powstającym osiedlu 2,5 km od rynku. Płatne w dwóch ratach. Pierwsza rata w wys. 60.000,-zł płatna przy umowie przedwstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

220 000 zł65 m² 3 384 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie na poddaszu w centrum miasta, umeblowane, własne ogrzewanie w tym podłogowe w łazience i kuchni, duża łazienka z prysznicem i wanną, pokój dziecinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowity

Wadowice,małopolskie

175 500 zł45 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 nowocześnie zaprojektowane mieszkania o pow. ok 45 m2 każde powstale po przebudowie nieruchomości położonej w samym centrum Wadowic. Jedno z balkonem. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowity

Wadowice,małopolskie

195 342 zł47 m² 4 156,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal powstanie w wyniku nabudowy istniejącej nieruchomości. Indywidualne ogrzewanie i opomiarowanie lokalu. Niska oplata czynszowa ok 140 zł miesiecznie+media.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wadowice, tylko rynek pierwotny

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij