dowolna

Mieszkania z prawem własności Wadowice - Lista ofert

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Wadowice,małopolskie

450 000 zł45 m² 9 933,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 45,3 m2 w atrakcyjnym miejscu tj. w centrum Wadowic. Apartament w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Oferowany jest obecnie jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40 mkw znajdujące się w bloku na osiedlu Pod Skarpą. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w jednym z nowych bloków. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wadowice

Wadowice,małopolskie

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Kopernika w Wadowicach. Mieszkanie położone na parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i sporego przedpokoju. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wadowice

Wadowice,małopolskie

299 000 zł24 m² 12 355,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. Mieszkanie posiada duży zadaszony balkon oraz sporą piwnicę. Mieszkanie znajduję się na osiedlu 20-lecia Konstytucji rp .Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Podhalanin

Wadowice,małopolskie

405 000 zł35 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie na Osiedlu Podhalanin 2 (blok z 2020 roku)o powierzchni ok 35 m2 wraz z miejscem parkingowym na zewnątrz. Mieszkanie na parterze umeblowane, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wadowice,małopolskie

660 000 zł99 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Już 20 tego grudnia zapraszamy na dzień otwarty zadzwoń i umów się na prezentację. Apartament dwupoziomowy z pięknymi widokami. Chcesz poczuć się jak w domu, ale nie chcesz być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne, przestronne mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem,2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Wadowice,małopolskie

649 000 zł70 m² 9 327,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wadowice ul. Mickiewicza - Mieszkanie w n niedużej odległości od sklepu stop, przedszkola oraz ścisłego centrum. Mieszkanie urządzone ze smakiem gotowe do zamieszkania. Bardzo niski koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Wadowice,małopolskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[Rezerwacja] Tylko u nas w ofercie! Polecamy na sprzedaż doskonale zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe w centrum Wadowic. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

499 000 zł71 m² 7 028,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Kopernika w jednym z nowszych bloków. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, hallu, kuchni, łazienki i osobnego wc. Na podłogach położono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wadowice

Wadowice,małopolskie

285 000 zł27 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 27,8 mkw. Lokal składa się z osobnej kuchni i dużego salonu, przedpokoju z szafą w zabudowie oraz łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wadowice

Wadowice,małopolskie

225 000 zł27 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na III piętrze w bloku na os. Kopernika. Nieruchomość przeznaczona jest do remontu i składa się z dużego pokoju, niewielkiej widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wadowice

Wadowice,małopolskie

530 000 zł76 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od właściciela-bez pośredników. Już dzisiaj możesz kupić ostatnie mieszkanie w promocyjnej cenie. Nowe mieszkanie na piętrze 76 m2 obrys podłogi (72 m2 pow. użytkowa) + taras 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Wadowice,małopolskie

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Planujesz zakup mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Nowoczesne 2-wu pokojowe wykończone pod klucz o pow. 40,1 m2 w cenie 410.000,-zł z piwnicą. Lokal znajduje się na I p , na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Wadowice,małopolskie

922 250 zł108 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Duże (108,5 m2), wysokie (296 cm) i słoneczne mieszkanie, zlokalizowane jest w historycznej kamienicy (perła modernizmu) w centrum Wadowic (350 m do głównego rynku). Kamienicę oddano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Pod Skarpą

Wadowice,małopolskie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Pilnie sprzedam mieszkanie! Cena do negocjacji. MIeszkanie gotowe do zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy. Kuchnia duża,komfortowa, umeblowana z lodowką oraz dużym oknem. Osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe położone na II piętrze w bloku na osiedlu Kopernika. Na powierzchni 43 mkw znajdują się: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, duży jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na drugim piętrze na osiedlu XX-lecia w Wadowicach. Lokal na powierzchnię użytkową 44 mkw i przynależy do niego piwnica o powierzchni 5 mkw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Podhalanin

Wadowice,małopolskie

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Emmerson prezentuje, nowoczesne mieszkanie znajdujące się w nowo ukończonej inwestycji na Osiedlu Podhalanin w Wadowicach. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze budynku a jego powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wadowice

Wadowice,małopolskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 mkw, świeżo po remoncie. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w jednym z nowych bloków na osiedlu Kopernika. Na podłogach położono panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Wadowice,małopolskie

430 000 zł74 m² 5 850,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie, o powierzchni 73,5m2 przy ulicy Pułaskiego, 3 minuty pieszo od Rynku Wadowickiego. Lokalizacja Miasto: wadowice; w pobliżu: szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

375 000 zł44 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Wadowity. Mieszkanie o powierzchni 44 mkw mieści dwa pokoje, kuchnię i łazienkę. Blok został ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wadowice

Wadowice,małopolskie

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie położone na os. Podhalanin, o powierzchni 65,35m2 z przynależnym miejscem parkingowym.Lokal znajduje się na trzecim na piętrze w nowo wybudowanym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36 mkw położone w bloku na osiedlu Kopernika, na II piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej, widnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wadowice

Wadowice,małopolskie

210 000 zł20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 20m2 w nowym budynku dwu-lokalowym (oddanym w 2022r), wraz z miejscem postojowym zewnętrznym oraz udziałem w ogrodzie. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim podwyższonym, o powierzchni 50m2 w nowym budynku dwu-lokalowym (oddanym w 2022r), wraz z miejscem postojowym zewnętrznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

585 000 zł58 m² 10 086,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na II piętrze w bloku na osiedlu Kopernika. Na powierzchni 58 mkw znajdują się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, korytarz i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku na osiedlu XX-lecia. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wadowice

Wadowice,małopolskie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszanie po generalnym remoncie na czwartym piętrze.Wymieniona instalacja wodna,kanalizacyjna,gazowa,elektryczna.Mieszkanie bez wkładu finansowego(niski czynsz 250 zł)gotowe do zamieszkania.Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Wadowice,małopolskie

339 500 zł47 m² 7 205 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku z lat 50-tych przy ul. Lwowskiej, w cichym i zielonym zakątku Wadowic. Mieszkanie ma pow. 47,12m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w bloku, który został wybudowany pod koniec lat 90. Nieruchomość o powierzchni 60 mkw mieści 3 pokoje, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone w budynku centrum miasta na parterze. Lokal o powierzchni 74 mkw składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie przeszło gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe położone na I piętrze w bloku zarządzanym przez komwad. Nieruchomość o powierzchni 36 mkw składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 62 metrowe mieszkanie położone na I piętrze w nowo budowanym bloku. Nieruchomość składa się z 2 sypialni o powierzchniach 13,34 i 10 mkw, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie