dowolna

Mieszkania w bloku Wadowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Wadowice,małopolskie

202 500 zł45 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

najlepiej nasłoneczniona cześć budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Mikołaja Kopernika

Wadowice,małopolskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

blok ocieplony,okna pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wadowice

Wadowice,małopolskie

239 000 zł62 m² 3 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w stanie bdb. o pow. 62 m2, III piętro, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, duży balkon, piwnica. Lokalizacja: wadowice, os. pod Skarpą (górne),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowity

Wadowice,małopolskie

195 342 zł47 m² 4 156,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal powstanie w wyniku nabudowy istniejącej nieruchomości. Indywidualne ogrzewanie i opomiarowanie lokalu. Niska oplata czynszowa ok 140 zł miesiecznie+media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pod Skarpą

Wadowice,małopolskie

238 000 zł63 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w stanie bdb. o pow. 63 m2, III piętro, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, duży balkon, piwnica. Lokalizacja: wadowice, os. pod Skarpą (górne),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Mikołaja Kopernika

Wadowice,małopolskie

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie na os. Kopernika z założoną księgą wieczystą. Położone obok przedszkola i szkoły. W zasięgu market Carrefour i Tesco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Pod Skarpą

Wadowice,małopolskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wadowice, osiedle Pod Skarpą nr 21, trzecie piętro, w pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, basen oraz park miejski; powierzchnia: 63 m2, (3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Mikołaja Kopernika

Wadowice,małopolskie

339 000 zł94 m² 0,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Piękne 4-ro pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m2 z balkonem, położone w Wadowicach na os. Kopernika 10b. Mieszkanie znajduje się na 4 pietrze jest odnowione w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasińskiego

Wadowice,małopolskie

199 950 zł93 m² 2 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2004

Stan surowy Z przygotowaną konstrukcją pod antresolę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wadowice

Wadowice,małopolskie

120 000 zł24 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie nowocześnie rozwiązane,po przebudowie w2008r.całkowicie nowe instalacje wodna,kanalizacyjna,energetyczna.nowe wylewki,podłogi regipsy.całkowicie nowa łazienka,drzwi wejsciowe.mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wadowice

Wadowice,małopolskie

148 000 zł38 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na os. XX-lecia w Wadowicach. Stan mieszkania dobry. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Pod Skarpą

Wadowice,małopolskie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

S p R Z E D A M ! Sprzedam mieszkanie o pow.62mkw , położone na III-pietrze , 3 pokoje ,łazienka , wc , balkon. Bardzo dobra lokalizacja , w pobliżu park , szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Mikołaja Kopernika

Wadowice,małopolskie

150 400 zł38 m² 3 957,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie na podłodze parkiet w kuchni i łazience płytki prosze dzwonić na numery  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Pod Skarpą

Wadowice,małopolskie

1 000 zł71 m² 14,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajme mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na osiedlu Pod Skarpa mieszkanie jest wykonczone ale nie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Mikołaja Kopernika

Wadowice,małopolskie

385 000 zł94 m² 4 095,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij