Serce 0 Ulubione

Apartamenty Wadowice - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Wadowice,małopolskie

655 698 zł63,66 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne Apartamenty z Prywatnymi Ogrodami i Tarasami Najlepsza Lokalizacja w Wadowicach! Tylko w przedsprzedaży masz możliwość wyboru najatrakcyjniejszych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy

Wadowice,małopolskie

528 501 zł46,77 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Wadowice

Wadowice,małopolskie

535 000 zł76 m² 7 039,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie od właściciela-bez pośredników. Teraz Z rabatem 15 tys. zł Do obejrzenia siedem mieszkań w różnej konfiguracji, w tym dwa mieszkania z rabatem 15 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Wadowice,małopolskie

967 840 zł105,20 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament

Wadowice,małopolskie

682 500 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaży bardzo atrakcyjny bezczynszowy apartament o powierzchni 65 m2 w Wadowicach. Apartament usytułowany jest w kameralnej zabudowie bliźniaczej dwulokalowej - na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Wadowice,małopolskie

682 500 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaży bardzo atrakcyjny bezczynszowy apartament o powierzchni 65 m2 w Wadowicach. Apartament usytułowany jest w kameralnej zabudowie bliźniaczej dwulokalowej - na parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł58,01 m² 11 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położone w jednej z najbardziej wygodnych i spokojnych części Wadowic. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł60,34 m² 15 826,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zegadłowicza

Wadowice,małopolskie

699 856 zł91 m² 7 731,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa okazja! Dwupoziomowy apartament w stylu angielskim o powierzchni 90,52 m , położony przy ul. Zegadłowicza w Wadowicach z dostępem do prywatnego basenu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zegadłowicza

Wadowice,małopolskie

799 000 zł93 m² 8 591,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowy apartament z basenem w stylu angielskim o powierzchni 90,52 m , położony przy ul. Zegadłowicza w Wadowicach z dostępem do prywatnego basenu dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zegadłowicza

Wadowice,małopolskie

799 800 zł91 m² 8 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowy apartament w stylu angielskim o powierzchni 90,52 m , położony przy ul. Zegadłowicza w Wadowicach z dostępem do prywatnego basenu dla mieszkańców. Budynek - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wadowice,małopolskie

620 000 zł77 m² 8 100,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 76,54m2, zlokalizowanego na nowym osiedlu w Wadowicach - Osiedle Nad Stawem (klecza Dolna). Budynek zalicza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

490 000 zł60 m² 8 120,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w Najlepszej Lokalizacji w mieście ? Ta oferta jest dla Ciebie! Kameralne osiedle, znajduje się w spokojnym miejscu Wadowic, ale jednocześnie gwarantuje bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

1 600 zł63 m² 25,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia! wysoki standard! Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu! Do mieszkania przynależy piwnica, odrębny garaż z bramą automatyczną plus ogródek( do ustalenia), duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wadowice

Wadowice,małopolskie

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia! Na nowoczesnym osiedlu Krasińskiego. Do mieszkania przynależy garaż plus pokój letni z wyjściem na ogródek. Częściowo umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wadowice

Wadowice,małopolskie

850 zł45 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od 6 lutego, nowe mieszkanie, nowocześnie wykończone, składa się z sypialni, garderoby, przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią, łazienki. Na wyposazeniu podwojne lozko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wadowice

Wadowice,małopolskie

269 000 zł54 m² 4 981 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 54mkw, 3 pokojowe, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, mieszkanie w nowym budownictwie, czynsz 130zł media wg zużycia. Mieszkanie zadbane,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij